Intro

Komárňanský escape room čaká návštevníkov jedinečnou a náročne vypracovanou hrou. Poskytuje ideálnu zábavu pre 2-5 členné skupiny.
Ak treba vybudovať tím...
Ak treba naštartovať párty...
Ak rodina je znudená z hry "Človeče nezlob se"...
Ak túžite po dávke adrenalínu a endorfínu...
KALICKA!

Šijací stroj

Stoj a daj sa znať!

Únikové hry v poslednom čase sú veľmi populárne – hlavne vo veľkomestách. Ich podstata spočíva v tom istom: hráči sa zamknú do miestnosti, odkiaľ sa musia vyslobodiť. Cesta k úniku vedie cez reťazce rôznych úloh a hlavolamov.

V súčasnosti máme dve hry v ponuke.

Portrét majiteľov

Niekoľko slov o Kalicke

Kalicka je prvou a jedinou únikovou izbou v komárňanskom regióne. Žiadna z úloh neobsahuje desivé, nebezpečné alebo nechutné elementy. Nepoužívame špeciálne efekty – sme presvedčení, že výnimočný zážitok vyplýva z nápaditej hry, kreativity a vzájomnej komunikácie hráčov. Nie je striktne určený časový limit: ak sa zíde vonkajšie usmernenie, radi ho poskytneme. Naším cieľom je, aby zámky každá skupina otvorila samostatne. Preto pocit katarzie na konci hry je zaručený a dlhodobý.

Šachová figúrka

Kontakt/rezervácie/info

E-mail: kalicka.kn@gmail.com
Telefón: +421/948/943443
Facebook: www.facebook.com/komaromikalicka
Adresa: Vnútorná okružná 21, Komárno

Ceny:
Cena jednej hry: 40 EUR/skupina, študenti: 25 EUR/skupina
Srdečne Vás očakávame.

Walkie-talkie

Špeciálne ponuky

Ochotne vyhovieme aj špeciálnym požiadavkám (napr. schovanie darčekov/hostí oslávenca v escape roome).

Darčekové poukážky

  1. Kúpiš u nás poukážku (jednotná cena: 40 EUR),
  2. obdaruješ niekoho,
  3. obdarený sa prihlási u nás na adrese kalicka.kn@gmail.com do 31. 12. 2017, a so svojimi priateľmi absolvuje u nás bezplatnú hru v Kalicke.

Zošit a ceruzka

Kalicka Nest

Od jesene 2017 ponúkame konverzačné hodiny v angličtine a slovenčine (v malých skupinách, podľa potreby raz alebo dvakrát do týždňa). Keď potrebuješ gramatiku a jazykovú skúšku s osvedčením, tak choď napr. do Szaki! Keď potrebuješ voľnú KONVERZÁCIU v menších skupinách, tak SI VYBER NÁS! Navyše každá skupina dostane jednu hru ročne zdarma v escape roome v danom jazyku.
V prípade otázok napíš alebo zavolaj!

Sylvi a Gabtsi